Vraag over archieven
- login of registreer om te reageren
26 juni 2009 - 14:43
Vraag over archieven
Kan iemand mij vertellen of het mogelijk is om van achter je PC oude krantenartikelen uit de jaren 70 in te kijken?
Kan iemand mij vertellen of het mogelijk is om van achter je PC oude krantenartikelen uit de jaren 70 in te kijken?
Ik heb het ook eens geprobeerd. Niet gelukt. Ik denk dat je de kranten moet benaderen. Zeker weten, doe ik het echter niet.
Waar je ook bent, 'Ik zal je vinden'.
http://archief.startpagina.nl/video/
Doe nooit iets dat indruist tegen uw geweten, zelfs als de staat het verlangt. (Albert Einstein)
ik weet dat de leeuwarder courant een digitaal archief heeft. Echter ik heb nog niks anders kunnen vinden, is er toch vast wel?
dit keer zonder ondertiteling!
Die archieven zijn er wel, maar volgens mij zijn het (duur)betaalde diensten voor journalisten en redacties.
Scribendi Salutem!
De Leeuwarder Courant - bijna de oudste van het land - geeft inderdaad de archieven weer. Heel mooi. Je moet je wel inschrijven of inloggen, maar dat kost(te) niets.
Als je een speciale krant bedoelt, Bob, dan kun je die krant toch benaderen en deze vraag stellen?
A dedication to Michael Jackson, the King of Pop:
http://marriejeanne.hyves.nl/blog/24735374/A_dedication_to_Michael_Jacks...
Misschien helpt de site van de Koninklijke bibliotheek met het zoeken naar antwoord op je vraag, Bob.
Doe nooit iets dat indruist tegen uw geweten, zelfs als de staat het verlangt. (Albert Einstein)
De meeste landelijke kranten gaan niet zo ver terug, helaas. Ik heb in ieder geval nooit iets kunnen vinden op mijn researchtochten.
Micha Meinderts - Sociaal dyslect heeft een nieuwe website!
"De nacht was gevallen en Arthur veegde de scherven bij elkaar." | "Ik ben niet lui, ik bespaar energie." | "Nederlands is makkelijker als je denkt."
Bingo, de Leeuwarder Courant geeft de informatie zonder dat registreren nodig is. Ik zoek wat rampen en moorden uit 1972 om te verwerken in mijn boek. Welke krant maakt mij niet zoveel uit. Dank allemaal.
Spread your wings and fly away.
http://web.me.com/bobkradolfer/Site_1