Hoe verbeter je het omschrijven van mensen, dieren, enz

    6 reacties [Laatste bericht]
    anoniem12
    Sinds: 22 Feb 2010

    Hoe verbeter je het omschrijven van mensen, dieren, enz

    Ik ben momenteel bezig met een boek schrijven, maar ik kan niet goed omschrijven/beschrijven van dingen.
    hoe kan ik dit verbeteren

    als ik jou hoor kan ik niks anders, dan hopen dat je het tegen mij hebt

    Via
    Sinds: 12 Jan 2010

    Blijven oefenen?
    Heel veel lezen om te zien hoe andere schrijvers dat doen.

    Jeanet
    Sinds: 23 Okt 2006

    Hallo Youris, veel lezen, er zijn ook schrijfboeken over en ook kun je er oefenen hier op de site, werkplaats-zelf aan de slag staan heel veel oefeningen, over alles wat met schrijven te maken heeft. Je personage uitwerken door alles van je personage op papier te zetten, kleur haar, beste eigenschap, slechte eigenschap, wat is zijn/haar hobby, enz.

    Ik hoop dat je hier wat aan hebt en er zullen vast nog wel meer tips volgen in dit topic.
    Succes in elk geval met het schrijven.

    Annabella
    Sinds: 8 Feb 2010

    Veel lezen helpt om je manier van schrijven en alles wat er bij hoort te verbeteren. In het begin vergeet je dat nogal eens, ik weet niet hoe lang je schrijft en of je veel leest. Maar oefenen en kijken hoe anderen het doen zal zeker in je voordeel zijn.

    Life is like a novel, you're the author and everyday is a new page

    jeri
    Sinds: 19 Aug 2009

    Kijk ook eens op
    http://www.schrijvenonline.org/forum/102077

    Hier staat een hele waslijst aan schrijfboeken, met ook diverse reacties.

    Van idee tot verhaal van Per Groen vind ik persoonlijke erg goed.
    Is nog te lenen via de bibliotheek uit Amsterdam

    Madelief
    Sinds: 25 Jan 2008

    Ik zou je adviseren om dat wat je wilt omschrijven met al je zintuigen te onderzoeken, en om alles wat je opmerkt tot in de detail te beschrijven. En dat dagelijks. smile
    Het hoeft geen mooie taal te zijn die je gebruikt, het gaat om het oefenen. Door te oefenen ontwikkel je je eigen taalvermogen en taalgevoel.

    marja
    Sinds: 1 Dec 2004

    Oefenen, lezen, oefenen, schrijfboeken lezen, cursus doen, oefenen, lezen. Schrijven. Heb ik oefenen al genoemd?

    Naast de boeddha bloeit
    kardinaalshoed, monnikskap
    salomonszegel.