opmaak berichten
- login of registreer om te reageren
3 juli 2009 - 16:12
opmaak berichten
Een aantal mensen hebben de neiging om dichte blokken tekst te publiceren hier. Niet te lezen, vind ik.
Waar zijn de alinea's de witregels? please heb een beetje respect voor de lezers



A dedication to Michael Jackson, the King of Pop:
http://marriejeanne.hyves.nl/blog/24735374/A_dedication_to_Michael_Jacks...
Hmm ja... Ik denk dat ik ook wel weet wie je bedoelt. Als ik een bericht zie dat langer dan tien regels zonder witregel is (wat ik al veel vind!), scan ik het i.p.v. te lezen.
Dus, lieve schrijvers, als je gelezen wilt worden, maak dan alinea's!
I stay, I pray, see you in heaven - one day
Ik haak bij grote blokken tekst af, dus inderdaad: heb respect.
Een aantal mensen hebben de neiging om dichte blokken tekst te publiceren hier. Niet te lezen, vind ik.
Waar zijn de alinea's de witregels? please heb een beetje respect voor de lezers
Okay Marjet, Ik heb het begrepen, zal dat in het vervolg doen.
Zij die menen dat hij behoort te worden afgezeken, ach laten die hun hand in eigen boezem steken. (chinees gezegde.)
Bij dag en nacht, bij zon en regen
kom je leuke dingen tegen.
(Dr Seuss)
Ook al eens wat van gezegd, maar blijkbaar moet je er een topic over openen wil het opgemerkt worden
Maar inderdaad. Alleen alineas is niet genoeg op internet, mensen, er moeten witregels tussen. Dus niet een keer, maar twee keer op enter drukken.
Micha Meinderts - Sociaal dyslect heeft een nieuwe website!
"De nacht was gevallen en Arthur veegde de scherven bij elkaar." | "Ik ben niet lui, ik bespaar energie." | "Nederlands is makkelijker als je denkt."
Okay Marjet, Ik heb het begrepen, zal dat in het vervolg doen.
Ik denk niet dat het puur aan jou gericht is hoor.
Ik ben het met Marjet eens. En Micha, ik zal het toevoegen onder het kopje opmaak in de forumregels. Daar hoort het natuurlijk en dan kun je iemand er ook makkelijker op wijzen (meer recht van spreken als je een reglement achter je hebt).
Scribendi Salutem!
Leuk topic, leuk onderwerp, ik ben het er van harte mee eens!
Ridder zonder vrees of blaam
Gejaagd door de wind
Donald is het helemaal! (stapelgedicht van ex-Corstiaan)
www.rauwewereld.blogspot.com