Afbeelding

Literaire websites De Contrabas en Hanta hebben bekend gemaakt samen te gaan werken.
Redacteuren Liliane Waanders en Bouke Vlierhuis van Hanta leveren vanaf vandaag bijdragen aan De Contrabas. De samenwerking komt als geroepen voor De Contrabas, na het vertrek van enkele medewerkers zoals Bart FM Droog. De Contrabas zal vanaf heden een ‘algemeen literair profiel’ krijgen, aldus de aankondiging op de website.
De website Hanta bestaat sinds 18 april 2011 en wordt voornamelijk door Waanders en Vlierhuis bijgehouden met blogs, columns en verhalen.
Wil je je eigen verhaal op papier zetten? Dan kan je deze workshop niet missen! Kathy Mathys deelt veel tip + oefeningen.
In deze serie geven we je aan de hand van schrijfadviezen van ervaren auteurs en heel veel oefeningen een goede basis. Meld je nu aan om alle afleveringen in deze serie te lezen!
Veel aspirant-schrijvers vergeten het: de enter-toets. Redacteur Rob Steijger legt het belang van juist alineagebruik uit.
Meld je aan voor de Schrijven Nieuwsbrief.
Vorig jaar verscheen haar eerste dichtbundel, en nu schrijft ze dit jaar het Boekenweekgedicht. Ze vertelt meer over haar poëtische stijl en de plek van poëzie in Nederland.
Wanneer moet je een actiescène inzetten en hoe doe je dat? Martijn Lindenboom geeft een spoedcursus in het komende nummer van Schrijven Magazine!