Afbeelding

Het merk Fisher heeft een nieuwe ruimte-pen op de markt gebracht. De Fisher Bullet Space Pen is een stylus waarmee je een touchscreen kunt bedienen. Paul Fisher ontwikkelde in 1965 de eerste Fisher Space Pen. Voorheen gebruikten astronauten gewone potloden, maar dat was gevaarlijk, want die konden makkelijk breken. Na twee jaar van testen door NASA werd de Fisher Space Pen in 1968 gebruikt aan boord van de Apollo 7. In de ruimte heb je immers geen zwaartekracht om de inkt te laten bewegen. De Space Pen Stylus heeft een inktreservoir dat door een gaspatroon onder druk wordt gezet.
In deze serie geven we je aan de hand van schrijfadviezen van ervaren auteurs en heel veel oefeningen een goede basis. Meld je nu aan om alle afleveringen in deze serie te lezen!
Veel aspirant-schrijvers vergeten het: de enter-toets. Redacteur Rob Steijger legt het belang van juist alineagebruik uit.
Wanneer moet je een actiescène inzetten en hoe doe je dat? Martijn Lindenboom geeft een spoedcursus in het komende nummer van Schrijven Magazine!
Vorig jaar verscheen haar eerste dichtbundel, en nu schrijft ze dit jaar het Boekenweekgedicht. Ze vertelt meer over haar poëtische stijl en de plek van poëzie in Nederland.
Meld je aan voor de Schrijven Nieuwsbrief.